Home

PapuaNová Guinea ucho miešačka hrac ktory najdlhsie neskoroval futbal sendvič právnik Zapíšte si

Slovenským klubom sa nedarilo: Slovan prehral s druholigistom, Myjava a  Bystrica v Česku neskórovali | Športky.sk
Slovenským klubom sa nedarilo: Slovan prehral s druholigistom, Myjava a Bystrica v Česku neskórovali | Športky.sk

Univerzál Slovana Bratislava Jaromír Zmrhal túži po spečatení pohárovej jari

Futbal: Obhliadnutie sa za jesennou časťou II. triedy MO Senica

Slovenský talent blízko ku korune kráľa strelcov: Mrázov sen je hrať za  Real Madrid | Športky.sk
Slovenský talent blízko ku korune kráľa strelcov: Mrázov sen je hrať za Real Madrid | Športky.sk

Ťahákom Ligy majstrov bude šláger medzi PSG a Manchestrom City, Porto  privíta favorizovaný Liverpool | Športky.sk
Ťahákom Ligy majstrov bude šláger medzi PSG a Manchestrom City, Porto privíta favorizovaný Liverpool | Športky.sk

Odmenený Dušan Kuciak: Chytať chcem čo najdlhšie!

Kat Dunajskostredčanov sníva o zápase na novom štadióne | Fortuna liga

Ďalšie prehry Buccaneers a Packers, Kansas skóroval 44 bodov. Giants so  šiestou výhrou | Flashscore.sk
Ďalšie prehry Buccaneers a Packers, Kansas skóroval 44 bodov. Giants so šiestou výhrou | Flashscore.sk

Futbal: Uruguaj - správy

HNonline.sk - Real Madrid je bez Ronalda v hlbokej kríze, nestrelil gól už  vyše 400 minút
HNonline.sk - Real Madrid je bez Ronalda v hlbokej kríze, nestrelil gól už vyše 400 minút

Vestenický najdlhšie čakajúcim útočníkom na gól v poľskej Ekstraklase

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Ronaldo strelil hetrik za pätnásť minút. Chcem takto pokračovať čo najdlhšie,  povedal
Ronaldo strelil hetrik za pätnásť minút. Chcem takto pokračovať čo najdlhšie, povedal

Gólové suchoty Realu pokračujú: Neskóroval ani v Alavése a prehral |  TVNOVINY.sk
Gólové suchoty Realu pokračujú: Neskóroval ani v Alavése a prehral | TVNOVINY.sk

Žiadne góly, prehry i zranenia. Real prežíva ťažké časy - Zahraničné ligy -  Futbal - Športweb
Žiadne góly, prehry i zranenia. Real prežíva ťažké časy - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Hodnotíme MFK Zemplín Michalovce: Rozlety pribrzdila pandémia i koniec  jesene
Hodnotíme MFK Zemplín Michalovce: Rozlety pribrzdila pandémia i koniec jesene

Chcete ešte lepší dôkaz, že Ronaldo je najlepším na svete? chváli kapitána  Portugalska tréner Santos
Chcete ešte lepší dôkaz, že Ronaldo je najlepším na svete? chváli kapitána Portugalska tréner Santos

Futbalový servis v kocke od III. po ôsmu ligu: Badín zdolal lídra,  Dúbravica zaskočila - SME | MY Banská Bystrica
Futbalový servis v kocke od III. po ôsmu ligu: Badín zdolal lídra, Dúbravica zaskočila - SME | MY Banská Bystrica

Nórsky supertalent Haaland si podmanil celý futbalový svet: Gól strieľa  každých 40 minút
Nórsky supertalent Haaland si podmanil celý futbalový svet: Gól strieľa každých 40 minút

Zabavník desiatym najdlhšie čakajúcim hráčom na premiérový gól v Bundeslige  | Športky.sk
Zabavník desiatym najdlhšie čakajúcim hráčom na premiérový gól v Bundeslige | Športky.sk

ROZHOVOR: Tréner Marek Sapara o MFK Ružomberok, MS 2010 i Euro 2020 |  SPORTNET
ROZHOVOR: Tréner Marek Sapara o MFK Ružomberok, MS 2010 i Euro 2020 | SPORTNET