Home

bohatstvo saponát Adiccion peter bondra goly na ms v hokeji Mikrób zlomyseľný sneh

Bondra: Druhú prehru by som nezniesol - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Finále MS 2002: Bondra strieľa gól a Slováci sú majstri sveta (minúta po  minúte)
Finále MS 2002: Bondra strieľa gól a Slováci sú majstri sveta (minúta po minúte)

Strelec zlatého gólu z MS 2002 v Göteborgu Peter Bondra má dnes 50

Splnil sa mi sen, hovorí pred odletom na MS útočník Dávid Bondra |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Splnil sa mi sen, hovorí pred odletom na MS útočník Dávid Bondra | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Peter Bondra: životopis, štatistiky, kariéra a zlatý gól

Hokejová legenda Peter Bondra má dnes 50 rokov!

Slovenskí hokejisti zdolali USA 2:1 a vedú skupinu bez straty bodu! |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Slovenskí hokejisti zdolali USA 2:1 a vedú skupinu bez straty bodu! | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Ten, ktorý nám dožičil historický ošiaľ: Chýbalo 100 sekúnd... Všetko  najlepšie, Peter Bondra! | Športky.sk
Ten, ktorý nám dožičil historický ošiaľ: Chýbalo 100 sekúnd... Všetko najlepšie, Peter Bondra! | Športky.sk

Bondra bude pomáhať Šatanovi pri výbere hráčov na SP | TVNOVINY.sk

VIDEO+FOTO Autor zlatého gólu a slovenská legenda Peter Bondra oslavuje  životné jubileum | Hokejový svet
VIDEO+FOTO Autor zlatého gólu a slovenská legenda Peter Bondra oslavuje životné jubileum | Hokejový svet

Ubehlo už viac ako 25 rokov: Peter Bondra v jedinom zápase ohúril celý  hokejový svet | Nový Čas
Ubehlo už viac ako 25 rokov: Peter Bondra v jedinom zápase ohúril celý hokejový svet | Nový Čas

Som Slovák a som na to hrdý... - Peter Bondra: strelec víťazného gólu na MS  v hokeji 2002, generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie,  Majster sveta 2002 * 07.02.1968 Luck, Ukrajina životopis: Hlavné
Som Slovák a som na to hrdý... - Peter Bondra: strelec víťazného gólu na MS v hokeji 2002, generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie, Majster sveta 2002 * 07.02.1968 Luck, Ukrajina životopis: Hlavné

Otec měl jiný talent, říká Dávid Bondra, posila hokejové Komety - iDNES.cz

19 let od hokejové senzace. Toto je 5 klíčových hráčů, kteří v roce 2002  dovedli Slováky ke zlatu na mistrovství světa – SportRevue.cz
19 let od hokejové senzace. Toto je 5 klíčových hráčů, kteří v roce 2002 dovedli Slováky ke zlatu na mistrovství světa – SportRevue.cz

Majster sveta z Göteborgu a bývalý kanonier Caps Peter Bondra jubiluje |  HokejPortal.sk
Majster sveta z Göteborgu a bývalý kanonier Caps Peter Bondra jubiluje | HokejPortal.sk

Bondra: Zlatý gól, ktorý som dal, bol gól celého mužstva