Home

Pompeje mikroprocesor križovatka slalom levi 2018 muži elegancia tím piesok

Petra Vlhová sa už teší na úvodný slalom SP, v Levi sa predstavia dvaja  Slováci -
Petra Vlhová sa už teší na úvodný slalom SP, v Levi sa predstavia dvaja Slováci -

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Vlhová obsadila v prvom slalome sezóny tretie miesto

Petra Vlhová dnes vedie po 1. kole slalom v Levi 2021 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová obsadila tretie miesto v slalome - Správy RTVS

Preview - slalomy - SP Levi: Petra Vlhová štartuje v obľúbenom dejisku

Hirscher lídrom 1. kola, Adam Žampa nedokončil

Slalom: Petra Vlhová predviedla výbornú jazdu, siahala na víťazstvo

V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú?  | SPORTNET
V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú? | SPORTNET

Svetový pohár: Petra Vlhová dnes - výsledok 2. kola slalomu | Šport.sk

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk

Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj  najlepší výsledok | Športky.sk
Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj najlepší výsledok | Športky.sk

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Petra Vlhová dnes získala malý glóbus, vyhrala slalom v Schladmingu  (výsledky) | SPORTNET
Petra Vlhová dnes získala malý glóbus, vyhrala slalom v Schladmingu (výsledky) | SPORTNET

Parádní dvanácté místo Martiny Dubovské v úvodním slalomu SP v Levi! |  Alpské lyžování
Parádní dvanácté místo Martiny Dubovské v úvodním slalomu SP v Levi! | Alpské lyžování

Lyžiarsky kráľ Marcel Hirscher vyhral otvárací slalom SP v Levi -

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Štartová listina slalomu mužov SP Madonna di Campiglio -

Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo  fínskom Levi - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo fínskom Levi - SITA.sk

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lenzerheide, skvelú  jazdu predviedla aj Velez-Zuzulová - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lenzerheide, skvelú jazdu predviedla aj Velez-Zuzulová - SITA.sk

2. kolo ONLINE nedeľa slalom Chamonix muži dnes 2021

Petra Vlhová štvrtá v prvom kolo slalomu v Levi. Vyhrala Nemka Lena Dürrová  - 24hod.sk
Petra Vlhová štvrtá v prvom kolo slalomu v Levi. Vyhrala Nemka Lena Dürrová - 24hod.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom v Levi, 1. kolo LIVE | SPORTNET