Home

mrmlať skepticizmus Tráviaci orgán topolcany vs skalica hokej play off highlights bobule Fondy sociológia

PLAYOFF: 3. Semifinále: HC Topoľčany - HK Skalica 1:0 pp - YouTube

HC Topoľčany | Huste.tv | Najnovšie športové správy

13.kolo TIPOS SHL: V Skalici skončili štyria hráči predčasne v šatni, do  súťaže naskočil brankár Adam Nagy | HokejPortal.sk
13.kolo TIPOS SHL: V Skalici skončili štyria hráči predčasne v šatni, do súťaže naskočil brankár Adam Nagy | HokejPortal.sk

SHL: Skalica skompletizovala zoznam semifinalistov, čaká ju Martin

Skalica naďalej vedie SHL. Triumfovali aj Žilina a Martin | Šport7.sk

Online, live: Hokej, 1. liga: Topoľčany - HK Skalica - SME | MY Záhorie

SHL: Skalica postúpila do semifinále play off (výsledky 21. marec) |  SPORTNET
SHL: Skalica postúpila do semifinále play off (výsledky 21. marec) | SPORTNET

SHL: Vlci zo Žiliny dopustili v prvom zápase semifinále drámu, rozhodli  gólom vo vlastnom oslabení
SHL: Vlci zo Žiliny dopustili v prvom zápase semifinále drámu, rozhodli gólom vo vlastnom oslabení

HokejPortal.sk | O hokeji bez mantinelov

HC Topoľčany - HC TOPOĽČANY - HK SKALICA 4:5pp (3:0,1:1,0:3-0:1) Dnes  videli topoľčianski diváci neuveriteľný zápas s prekvapujúcim koncom. O  výsledku rozhodla posledná tretina a záverečné defilé patrilo predĺženiu.  Prvé dve dejstvá
HC Topoľčany - HC TOPOĽČANY - HK SKALICA 4:5pp (3:0,1:1,0:3-0:1) Dnes videli topoľčianski diváci neuveriteľný zápas s prekvapujúcim koncom. O výsledku rozhodla posledná tretina a záverečné defilé patrilo predĺženiu. Prvé dve dejstvá

Slovenský pohár v hokeji si zahrá iba jeden tím z extraligy. Zopakujú vlci  zo Žiliny vlaňajší triumf? - SITA.sk
Slovenský pohár v hokeji si zahrá iba jeden tím z extraligy. Zopakujú vlci zo Žiliny vlaňajší triumf? - SITA.sk

topolcanyhockey - YouTube

Topoľčany vstúpili do play-off: Bezproblémová výhra nad Skalicou pred 2100  fanúšikmi
Topoľčany vstúpili do play-off: Bezproblémová výhra nad Skalicou pred 2100 fanúšikmi