Home

uvoľnene lampa Zbohom trvanie prestavky na futbale motív čoskoro neba

Päť gólov dal už do prestávky. Hráva s Futbalistom roka a trénuje v jeho  akadémii | SPORTNET
Päť gólov dal už do prestávky. Hráva s Futbalistom roka a trénuje v jeho akadémii | SPORTNET

Ďalšia zmena vo futbale? Týkať sa má polčasu | Šport.sk

Prestávka nemusí byť taká dlhá - SME | MY Turiec

Slovan sa súpera zvučného mena nezľakol. Po prestávke zmazal dvojgólové  manko - Ostatné - Futbal - Športweb
Slovan sa súpera zvučného mena nezľakol. Po prestávke zmazal dvojgólové manko - Ostatné - Futbal - Športweb

Futbalisti Ružomberka prehrali s Rigou 0:3 v

Dĺžka zápasu podľa pravidiel futbali | fanshop.futbalsfz.sk

Po letnej prestávke sa opäť rozkrútil kolotoč malého futbalu. Už prvé  jesenné kolo ukázalo, že odvetná časť bude zaujímavá – Televízia Turiec
Po letnej prestávke sa opäť rozkrútil kolotoč malého futbalu. Už prvé jesenné kolo ukázalo, že odvetná časť bude zaujímavá – Televízia Turiec

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

Kto nevie hrať futbal, nepomôže mu ani stotýždňová príprava - Fortuna liga  - Futbal - Športweb
Kto nevie hrať futbal, nepomôže mu ani stotýždňová príprava - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Pravidlá futbalu | Alza.sk

Brezno má svoje postavenie vo futbalovej mape Slovenska," hovorí po sezóne  predseda klubu Ing. Miroslav Baran - FK Brezno
Brezno má svoje postavenie vo futbalovej mape Slovenska," hovorí po sezóne predseda klubu Ing. Miroslav Baran - FK Brezno

Belasí sa dnes o 15:00 predstavia na ihrisku OFKBranc_futbal. Slovanisti  ani počas reprezentačnej prestávky nevypadnú zo zápaso... -  bratislavskespravy.sk
Belasí sa dnes o 15:00 predstavia na ihrisku OFKBranc_futbal. Slovanisti ani počas reprezentačnej prestávky nevypadnú zo zápaso... - bratislavskespravy.sk

Saudská Arábia zdolala Argentínu: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Saudská Arábia zdolala Argentínu: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Anglicko a USA dnes remizovali: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Anglicko a USA dnes remizovali: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Rozhovor so športovým riaditeľom Miroslavom Greguškom o mládežníckom futbale  - Sereď online - nezávislé internetové noviny
Rozhovor so športovým riaditeľom Miroslavom Greguškom o mládežníckom futbale - Sereď online - nezávislé internetové noviny

West Ham uťal sériu prehier, Tottenham úradoval po prestávke - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
West Ham uťal sériu prehier, Tottenham úradoval po prestávke - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Cez prestávku si nakreslili signál, ktorý hneď po nej zahrali – demokrat.sk

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Čo priniesla zimná prestávka do mužstiev na čele tabuľky 6. ligy MEVA  SPORT? | ObFZ Trnava
Čo priniesla zimná prestávka do mužstiev na čele tabuľky 6. ligy MEVA SPORT? | ObFZ Trnava

ONLINE: Zrinjski Mostar - ŠK Slovan Bratislava (Konferenčná liga, naživo) |  SPORTNET
ONLINE: Zrinjski Mostar - ŠK Slovan Bratislava (Konferenčná liga, naživo) | SPORTNET